Najnowsze wpisy

TOP TALENT CAMP

 

TOP TALENT CAMP

Hasłem obozu jest: GRAJ I TRENUJ Z NAJLEPSZYMI. Jesteśmy przekonani, że trening pod okiem naszego sztabu pozwoli rozwinąć umiejętności piłkarskie zawodników a także będzie okazją do świetnej integracji z zawodnikami z akademii LUKAM. Treningi będą planowane, przeprowadzane i monitorowane przez profesjonalny sztab trenerów.

W programie obozu

  • 12 jednostek praktycznych
  • 6 jednostek analitycznych / multimedialnych
  • Testy sportowe – na fotokomórkach oraz wytrzymałościowe
  • Mecze kontrolne / turnieje
  • Każdy zawodnik po zakończonym obozie otrzyma pendrive na którym znajdą się: wyniki testów, raport trenerów, pakiet analiz i multimediów
  • Dla wyróżniających zawodników, którzy jeszcze nie uczestniczą w programie IK TOP TALENT -> VOUCHER “Darmowy miesiąc treningów”

Obóz dla zawodników zaawansowanych pod okiem wykwalifikowanego sztabu trenerskiego:

  • Trener UEFA PRO – Ireneusz Kościelniak
  • trener UEFA A – Tomasz Wuwer
  • trener analityk – Mateusz Wójcikiewicz
  • trener przygotowania motorycznego – Krzysztof Kaczorowski

Dowiedz się więcej na temat obozu, cały program i oferta – dwa warianty: OFERTA OBÓZ

 

 

Grafik boisko – LUKAM

 

LUKAM grafik boisk

Pamiętajcie o powtarzanej w naszej akademii zasadzie – “Nie ma złej pogody jest tylko nieodpowiednie ubranie!” ‼️
Jak widać na grafice zawodnik jest odpowiednio ubrany na okres letni – dlatego potrzebuje dokładnie tego wszystkiego co jest obok! Zaczynamy okres jesienno zimowy w którym musimy być dobrze ubrani! Czego Ci potrzeba? – zobacz na grafikę ⬇️
Dbajmy o swoje zdrowie! ⚽️

IK TOP TALENT – GRUPY

Grupy IK TOP TALENT obowiązujące od dnia 01.09.2020:

 

Grupa najstarsza 2007

1. Pietruszka Dawid

2. Sabiniok Rafał

3. Kisiała Paweł

4. Krzempek Maciej

5. Plinta Jan

6. Wojnar Wojciech

7. Sajan Kacper

 

Grupa średnia 2008 / 09

1. Dyduch Kacper

2. Kędziera Filip

3. Małysz Oliwier

4. Kiełkowski Wiktor

5. Grabiec Filip

6.  Kaczmarczyk Fabian

7.  Łabudek Karol

8. Kobiela Leon

 

Grupa najmłodsza 2010/11

1. Nawrat Szymon

2. Heller Jakub

3. Juroszek Patryk

4. Świeży Jeremiasz

5. Kaczorowski Cyprian

6. Cibor Maksymilian

7. Matula Krzysztof

8. Suder Dominik

 

Kontakt

43-430 Skoczów ul. Stalmacha 43B
730-680-090
ireneusz.koscielniak@wp.pl