Rekrutacja

REKRUTACJA

LUKAM prowadzi ciągły nabór!

W każdy czwartek trenerzy czekają na nowych zawodników, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z piłką lub kontynuować treningi pod okiem trenerów LUKAM.

 

  • Jeżeli chcesz zacząć grać w piłkę – LUKAM jest dla Ciebie
  • Jeżeli chcesz dołączyć a grasz w innym zespole – LUKAM również jest dla Ciebie

Obecnie szkółka Lukam 2010 prowadzi 6 grup wiekowych. W grupie najmłodszych zawodników nauczanie prowadzone jest od podstaw, dlatego kandydat na piłkarza LUKAM nie musi wiele umieć – wystarczy, że chce trenować.

Najmłodsza grupa zawiązuje się co roku we wrześniu – po wcześniejszym naborze.

Aby dołączyć do grupy starszych zawodników (powyżej 9 roku życia) trzeba zmierzyć się z testem sprawnościowym, w którym sprawdzane są: szybkość, koordynacja, sprawność ruchowa ogólna, a także podstawy prowadzenia piłki, podanie itd.

Trening najmłodszej grupy odbywa się w wymiarze: 2 razy w tygodniu po 60 minut.

Trening starszych grup odbywa się w wymiarze: 3 razy w tygodniu po 90 minut.

Co 6 miesięcy zawodnicy LUKAM przystępują do profesjonalnych testów, które dają trenerom informację o postępach, jakie robi dany zawodnik.

LUKAM oferuje profesjonalne warunki do treningu. Latem gramy na boisku trawiastym SOSiR w Skoczowie i na boiskach typu Orlik, a zimą mamy do dyspozycji bardzo komfortową i dużą salę gimnastyczną w Pogórzu (oddaloną zaledwie 1,5 km od Skoczowa) a także sale gimnastyczną na Bajerkach.