Sukcesy

SUKCESY

Zawodnicy LUKAM od 2010 roku zdobywali wiele cennych pucharów i medali. Młodzi piłkarze biorą co roku udział w prestiżowych turniejach. LUKAM systematycznie awansuje w ligach w odpowiednich kategoriach wiekowych.

LISTA WYBRANYCH SUKCESÓW :

(w nawiasie rocznik grupy, która zdobywała poszczególne tytuły)

  • OSIĄGNIĘCIA DRUŻYNOWE: MISTRZOSTWA ŚLĄSKA

           2018 – 20 stycznia i nasz ogromny sukces: Młodzieżowe Mistrzostwa Śląska w Futsalu Rocznik 2004 – 1 miejsce!
           2014 jesień: III liga D2 (R. 2003) - II miejsce, awans do II ligi
           2015 zima: HMŚ Futsal (R. 2004) - II miejsce
           2015 zima: HMŚ Futsal (R. 2004) - III miejsce
           2016 zima: HMŚ Futsal (R. 2003) - II miejsce UGA
           2016 wiosna: III liga D2 (R. 2004) - I miejsce, awans do II ligi

  • MISTRZOSTWA PODOKRĘGU SKOCZÓW

           jesień: E2 (R. 2004) - I miejsce
           wiosna: El (R. 2004) - I miejsce
           wiosna: (R.2005) - I miejsce
           2016:  jesień: (R. 2005)  - II miejsce

  • TURNIEJE

          21 listopada 2015: Pawłowice Śl. (R. 2004) - I miejsce
          10 stycznia 2016: Ruda Śląska (R. 2004) - I miejsce
          16 stycznia 2016: Wilkowice (R. 2004) -1 miejsce
          17 stycznia 2016: Ruda Śląska, MISTRZOSTWA ŚLĄSKA (R.2003) - II miejsce
          23 stycznia2016: Gliwice - MISTRZOSTWA ŚLĄSKA (R.2003) - III miejsce
          Wrzesień 2015: Letnia Liga skrzatów (R.2005) - I miejsce
          Listopada 2015: Pawłowice (R.2005) – II miejsce
          19 grudnia 2015: Jastrzębie (R.2006) - II miejsce
          23 stycznia 2016: Częstochowa (R.2005) - V miejsce
          24 stycznia 2016: Wilkowice (R.2006) - II miejsce
          20 lutego 2016: Żory (R.2006) - I miejsce
          21 listopada 2015: Bieruń (R.2007) - I miejsce
          29 listopada 2015: Pawłowice Śl. (R.2007) - II miejsce
          6 grudnia 2015: Pawłowice Śl. (R.2008) - I miejsce
          18 grudnia 2015: Jastrzębie (R.2008) - II miejsce
          9 stycznia 2016: Żywiec (R.2007) - I miejsce
          16 stycznia 2016: Żywiec (R.2008) - III miejsce
          24 stycznia 2016: Wilkowice (R.2007) - I miejsce
          20 lutego 2016: Wilkowice (R.2007) - I miejsce
          20 lutego 2016: Wilkowice (R. 2008) - II miejsce
          3 czerwca 2017: Szczyrk (R.2007) – Mistrzostwa Podbeskidzia U10 – II miejsce
          9 lipca 2017: Wrocław (R.2007) – Międzynarodowy Turniej Runer-up Cup – I miejsce
          8 grudzień 2018: Goczałkowice (R.2010) Strefa Footballu (R.2007) – III Miejsce