Sukcesy

SUKCESY

TRANSFERY I WSPÓŁPRACA Z TOPOWYMI AKADEMIAMI W POLSCE

W ostatnim roku 12 zawodników otrzymało propozycję od bardzo dobrych klubów i akademii w Polsce. Współpracujemy z najlepszymi, aby Twoje dziecko miało jak największe szanse na profesjonalną karierę.

Podpisanie umowy z Prezesem Ruchu Chorzów - Janem Chmielem

Nasi główni partnerzy to:

  • Pogoń Szczecin – obecnie 4 zawodników
  • Ruch Chorzów – obecnie 5 zawodników
  • Górnik Zabrze – obecnie 1 zawodnik

Zawodnicy, którzy dostali się do wyżej wymienionych klubów to pierwsze roczniki, które ukończyły w naszej akademii pełny cykl szkolenia.

Zaufanie, zaangażowanie, talent, a także dobra praca naszych trenerów przyniosły świetne efekty. Czekamy na kolejne roczniki! – jesteśmy przekonani, że w naszej Akademii są kolejni bardzo utalentowani zawodnicy, którzy śladami starszych kolegów z Lukam, mogą zawalczyć o mistrzostwo Polski czy nawet dostać się do Reprezentacji Kraju.

"Lubię współpracować z ludźmi, którzy są inspirujący. Do takich należą Jan Żurek i Łukasz Milik, przedstawiciele Górnika Zabrze" - zdjęcie zrobione przy okazji rozmowy na temat umowy partnerskiej między akademią Lukam2010, a Górnikiem Zabrze.

WYCHOWANEK LUKAM W REPREZENTACJI POLSKI!

Igor Mecnarowski, którzy w akademii LUKAM uczył się przez 7 lat, dostał powołanie do Kadry Reprezentacji Polski U-15! Igor gra i trenuje obecnie w Pogoni Szczecin, do której trafił w lipcu 2018r. – 7 miesięcy później dostaje powołanie, niesamowita radość i duma. Igor wraz z Jakubem Laskowskim zdobyli również Vice Mistrzostwo Polski z Pogonią Szczecin. Ich wkład w ten sukces był ogromny.

WYPOWIEDZI RODZICÓW ZAWODNIKÓW WYTRANSFEROWANYCH

Mój syn Igor w szkółce piłkarskiej LUKAM spędził 7 lat, a obcenie od 2 lat jest zawodnikiem Akademii Piłkarskiej Pogoni Szczecin. Wybór szkółki LUKAM dla rozwoju talentu piłkarskiego Igora i pasji, absolutnie nie był przypadkowy, a podstawą wszelkich wyborów jest zaufanie. W tej kwestii zaufaliśmy kunsztowi trenerskiemu Pana Ireneusza Kościelniaka i jego sztabu szkoleniowego. Trener Kościelniak jest profesjonalistą z najwyższej półki, a ponadto to człowiek szelenie oddany swojej pasji i pracy. Potrafi on fachowym okiem spojrzeć na każde dziecko i wyławiać prawdziwe talenty. Trenerzy szkółki nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, po to właśnie, aby poddawać dzieci szkoleniu profesjonalnymi i nowoczesnymi metodami. Przygoda z piłką mojego syna i to w jaki sposób się ona potoczyła i dalej rozwija, jest przykładem i dowodem tego, że nie ma znaczenia skąd pochodzimy. Najważniejsze to trafić w życiu na odpowiednich ludzi i takim właśnie człowiekiem jest trener Kościelniak, a miejscem właściwym – jego szkółka LUKAM, która stwarza wszystkim zainteresowanym równe szanse rozwoju swojej pasji.

Sylwia Mencnarowska, rodzic Igora (zaw. 2004r.)

Szkółka Lukam to klub, dla którego rzeczą nadrzędną jest rozwój zawodnika. Wysoce profesjonalna kadra trenerska kształtuje charakter zawodnika i pokazuje, że nie warto się poddawać, że dzięki ciężkiej pracy i wierze we własne możliwości może piąć się coraz wyżej i spełniać swoje marzenia.

Tomasz LAskowski, rodzic Jakuba (zaw. 2004r.)

Lukam to bardzo udany projekt Pana Ireneusza Kościelniaka oraz trenerów szkółki, uczący młodych adeptów piłkarstwa z małych miejscowości profesjonalnego i zdyscyplinowanego podejścia do. przyszłego zawodu piłkarza, na poziomie pozwalającym dać szansę chłopakom spełnić ich piłkarskie marzenia.

Ewelina i Marcin Przydacz, rodzice Krzysztofa (zaw. 2005r.)

Podjęta przez nas decyzja o oddaniu Karola pod piłkarską opiekę Lukam’u, okazała się nadzwyczaj trafna. Doskonałe przygotowanie, tak merytoryczne, jak i praktyczne, okraszone śweitną atmosferą w Klubie, dały razem świetne efekty, z których zawrówno my jako rodzice, a Pan Kościelniak jako trener, jesteśmy dumni. Dwa lata ciężkiej pracy pod opieką klubu Lukam pozwoliły Karolowoi wstąpić w szeregi mistrzowskiej Pogoni Szczecin. Dziękujemy Wam za piękne chwile, których nigdy nie zapomnimy.

Agata i Paweł Drelicharz, rodzice Karola (zaw. 2006r.)

Jesteśmy bardzo zadowolenie ze szkolenia, które nasz syn Mateusz odbył w klubie Lukam Skoczów. Dzięki doświadczonym trenerom nauczył się dyscypliny i zaangażowania na treningach. Zdobył cenne doświadczenie dzięki częstym wyjazdom na mecze ligowe oraz obozy.

Ryszard Grabowski, rodzic Mateusza (zaw. 2006r.)

Szkolenie naszego syna w klubie LUKAM sprawiło, że PASJA z dzieciństwa stała sie PASJĄ na życie. Profesjonalne treningi, wspaniała, doskonale wykwalifikowana, zaangażowana do działania kadrea, indywidualne podejście do każdego zawodnika i pozytywna atmosfera w grupie, sprawiły, że ciężka praca była dla niego przyjemnością. Dziękujemy.

Beata Matula, rodzic Bartka (zaw. 2003r.)

Mój syn Mikołaj, trenując w Lukamie oprócz tego, że dobrze się bawił i zawarł nowe znajomości, również dojrzał. Nauczył się dyscypliny i pracy w zespole, co pozwoliło mu dobrze zgrać się z drużyną, podczas gry. Na treningach mógł rozwinąć swoje umiejętności i dzięki temu potem wspinać się coraz wyżej po szczeblach kariery.

Andrzej Bułka, rodzic Mikołaja (zaw. 2003r.)

Szkolenie w szkółce Lukam odbywało się na wysokim poziomie, każdy zawodnik mógł wunieść z treningów wiele korzyści. Szkółka prowadziła dodatkowe treningi (TIP) w małych grupach co pozwoliło zawodnikom wznieść się na jeszcze wyższy poziom. Efektem tego było dostanie się zawodników do najlepszych Akademii piłkarskich.

Stanisław Gawlas, rodzić Mateusza (zaw. 2003r.)

Krystek zaczął swoją przygodę z piłką nożną w wieku 8 lat. Zaczął trenować w Lukam Skoczów, gdzie trafił na bardzo dobrych trenerów. Po skończeniu szkoły podstawowej przeszedł do Ruchu Chorzów.

Lucyna Pytlarz, rodzic Krystiana (zaw. 2004r.)

Dzięki świetnej atmosferze oraz profesjonalnym podejściu trenerów w Akademii Lukam, chłopaki szybko doskonalą swoje umiejętności. Zaangażowanie zawodnika na dobrze przemyślanych i przygotowanych treningach procentuje w dalszym szkoleniu na etapie juniora.

Grzegorz Gabryś, rodzic Szymona (zaw. 2004r.)