AWANS MŁODZIKÓW

AWANS JEST NASZ !!!
Po bardzo ciężkim i trzymającym w napięciu do samego końca meczu pokonujemy gospodarzy UKS Orlik Rajcza 2:0(2:0), odrabiamy straty z pierwszego spotkania i tym samym AWANSOWALIŚMY do II LIGI WOJEWÓDZKIEJ. Wielkie brawa dla trenera i zawodników. Bramki na wagę awansu strzelili Mateusz Nieckarz i Tomek Stokłosa.
Nasz trener Krystian Papatanasiu tak podsumował mecz:
” Dziś graliśmy bardzo ważny mecz, choć byliśmy w kiepskiej sytuacji po pierwszym spotkaniu. Zespół od samego początku meczu był bardzo skoncentrowany i widać było u wszystkich chęć wygrania. Mecz przebiegał tak jak się spodziewałem, od początku dominowaliśmy i zostało to nagrodzone w ostatniej minucie pierwszej połowy, wtedy zdobyliśmy dwie bramki. W drugiej kontrolowaliśmy to spotkanie. Zespół zagrał świetnie taktycznie. Chciałbym pogratulować wszystkim chłopcom, tym co grali dużo i tym co grali nieco mniej, zasłużonego awansu do II ligi. W ciągu roku wywalczyliśmy dwa awanse do III i II ligi, czas pokaże co będzie w przyszłym. Czeka nas teraz dużo pracy by godnie się zaprezentować w drugiej lidze.”