LUKAM SKOCZÓW 5:1 BESKID SKOCZÓW

Tradycyjnie w Skoczowskich derbach LUKAM wysoko wygrywa z Beskidem 5:1

Dziś odbyły się kolejne derby Skoczowa, tym razem stanęły naprzeciwko siebie zespoły Trampkarzy.

Od pierwszej minuty Beskid Skoczów, jako gospodarz meczu postawił ciężkie warunki, grali bardzo twardo, często na pograniczu faulu, a pod kątem warunków fizycznych przewyższali zawodników z LUKAM, ale na szczęście w piłce nie tylko to się liczy.

Zawodnicy LUKAM, jak zawsze swoją grę, oparli na akcjach kombinacyjnych, składających się z dużej ilości podań, długo utrzymując się przy piłce, reasumując od początku kontrolowali mecz.

W pierwszej połowie strzelając dwie ładne bramki, drużyna LUKAM wyszła na prowadzenie 2:0, pieczętując tym sporą przewagę, ale również marnując kilka wybornych okazji do podwyższenia wyniku, w tym miejscu należą się  słowa uznania dla bramkarza Beskidu, który pokazał się z bardzo dobrej strony.

Przed przerwą, przy wykonywanym rzucie rożnym „tylko” sędzia dopatrzył się faulu zawodnika LUKAM i podyktował rzut karny, który gospodarze zamienili na bramkę na 2:1,  z takim wynikiem obie drużyny udały się do szatni na przerwę.

Po przerwie LUKAM jeszcze zwiększył swoją przewagę, dokumentując ją strzeleniem kolejnych 3 bramek.

Mecz zakończył się zwycięstwem LUKAM SKOCZÓW 5:1 BESKID SKOCZÓW